PODSUMOWANIE SEZONU 2021/2022

• autor: KRZYSZTOF, 2022-07-10 19:22

Za nami kolejny sezon piłkarski 2021/2022 w wykonaniu drużyn Iwonki Iwonicz dobiegł końca. Występowały w nim trzy drużyny: Młodziki, Juniorzy młodsi, Seniorzy. Wyniki drużyn pod względem sportowym należy uznać za bardzo dobre. Dwie drużyny uplasowały się na podium(młodziki I miejsce, juniorzy młodsi II miejsce), natomiast seniorzy na IV miejscu(do podium zabrakło jednego punktu). Wiele emocji piłkarskich dostarczyły wszystkie nasze drużyny.

Wielkie słowa uznania należą się dla trenerów naszych drużyn: Marcina Jasińskiego Jarosława Kielara Łukasza Rajchla, za pracę i trud, poświęcony czas kosztem własnych rodzin.

To samo należy napisać o wszystkich piłkarzach od tych najmłodszych do najstarszych. Sercem i walecznością oraz kroplami potu wylanymi na boisku, grali dla swoich drużyn aby godnie reprezentować nasz klub.

Warto też podziękować rodzicom najmłodszych piłkarzy, którzy wkładają też swój trud i wielkie zaangażowanie w rozwój sportowy swoich pociech. Ich obecność na meczach była bardzo zauważalna i doping słyszalny, co motywowało dzieciaki jeszcze bardziej.

Podziękowania dla tych dzięki którym klub Iwonka Iwonicz istnieje. Dla osób z Zarządu którzy z wielkim sercem i oddaniem dla klubu poświęcają swój czas rodzinny i zawodowy.

Wielkie słowa uznania i podziękowania należą się dla wszystkich sponsorów Iwonickiego klub, za ich okazałą pomoc.

Dziękujemy władzom Gminy Iwonicz-Zdrój na czele z Panami Burmistrzami oraz Panom radnym którzy wspierają nas.

Podziękowania dla wszystkich sympatyków i kibiców naszego klubu, za to że byliście obecni na meczach tych rozgrywanych na Iwonickim stadionie ale też i na meczach wyjazdowych.

Warto tutaj wspomnieć że po raz kolejny wszystkie drużyny klubu Iwonka Iwonicz godnie reprezentując nasze lokalne środowisko okazały się najlepsze w Gminie Iwonicz Zdrój.

Jeszcze raz wszystkim wielkie podziękowania!

KOŃCOWE STATYSTYKI ROZGRYWEK 2021/2022

MŁODZIKI

I miejsce, 34 pkt., 11 meczy wygranych, 1 mecz zremisowany, 2 mecze przegrane, 69 goli strzelonych,

16 goli straconych.

JUNIORZY MŁODSI

II miejsce, 24 pkt., 7 meczy wygranych, 3 mecze zremisowane, 2 mecze przegrane, 62 gole strzelone,

25 goli straconych.

SENIORZY

IV miejsce, 43 pkt., 11 meczy wygranych, 10 meczy zremisowanych, 5 meczy przegranych,

54 gole strzelone, 31 goli straconych,

Już za parę tygodni rozpocznie się nowy sezon piłkarski 2022/2023 w wykonaniu naszych drużyn. Zapraszamy dzieciaki i młodzież do udziału w treningach.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej pracy na rzecz naszego klubu Iwonka Iwonicz. Być może są osoby które chętnie chciały by dołączyć do Zarządu, mające nowe i ciekawe pomysły w działalności klubu. Zapraszamy też lokalnych przedsiębiorców tych mniejszych i większych do wsparcia klubu.

Wszyscy razem możemy więcej!

...