• LKS Tarnawa - Polonia Kopytowa 3:1

2018-11-10, 14:00:00

WYSOKA PORAŻKA

• autor: kamil322, 2017-10-22 13:41

W niedzielnym meczu 12 kolejki ligi Okręgowej Iwonka Iwonicz przegrała 1-4(1-2) z OKSMarkiewicza Krosno.Po bardzo słabym meczu w wykonaniu piłkarzy Iwonki trzy punkty pojechały do Krosna,do15 min.kiedy to gospodarze strzelili gola a konkretnie Kamil Wais gra gospodarzy wyglądała całkiem przyzwoicie.Od strzelenia gola gra drużyny Iwonki przestała się kleić,było dużo niecelnych podań na palcach jednej ręki można by policzyć składne akcje w wykonaniu gospodarzy.W 21 minucie rzut wolny w okolicy pola karnego z odległości ok.18 metrów wykonywali goście,po dośrodkowaniu piłka niefortunnie odbiła się od naszego zawodnika i wpadła do bramki Iwonki,faktem jest że sędzia asystent popełnił błąd sygnalizując rzut wolny który bardzo zirytował całą ławkę rezerwowych gospodarzy.Do kolejnej kontrowersyjnej decyzji doszło w 27 min.kiedy to w polu karnym interweniował obrońca Iwonki i wg.oceny arbitra dopuścił się faulu na zawodniku OKS Krosno tym samym dyktując bardzo wątpliwy rzut karny pewnie wykorzystany przez drużynę gości.Druga połowa należała już pod dyktando gości wyprowadzali składne akcje udokumentowując to zdobyciem dwóch goli.Należy też wspomnieć że bardzo wiele kontrowersji wzbudzały decyzje pana arbitra i jednego z jego asystentów,chociażby błędna decyzja o podyktowaniu rzutu karnego dla drużyny gości po którym to golu drużyna z Krosna wyszła na prowadzenie  nie oddała już go do końca.Gratulujemy drużynie z Krosna a nam pozostaje analiza tego spotkania aby podczas nadchodzącego tygodnia pracując na treningach wyeliminować błędy co pozwoli z optymizmem patrzeć w przyszłość.Najlepszą okazją do rehabilitacji będzie kolejny mecz tym razem wyjazdowy do Jedlicza,wierzymy że tam nasza drużyna zaprezentuje się lepiej i powalczy o jak najkorzystniejszy rezultat.
IWONKA IWONICZ-OKS MARKIEWICZA KROSNO 1-4 (1-2)
15 min.-Wais Kamil
21 min.-goście
27 min.-goście rzut karny
57 min.-goście
68 min.-goście

Iwonka Iwonicz-Kielar G.,Łuszcz Ł.,Penar M.(46-Nycz M.),Rajchel B.,Wais K.,Winiarski R.(46-Rajchel Ł.),Bołd K.(87-Krupa H.),Kielar M.(67-Socha J.),Rogowski B.(76-Urbański W.),Wołczański P.(65-...),Balasa M.
Żółta kartka-Balasa,Kielar G.,Rogowski,Bołd.

Trener OKS Krosno

Paweł Jędrzejczyk-W końcu zdobyliśmy trzy punkty,dzisiaj byliśmy drużyną lepszą gra naszych piłkarzy mogła się podobać dzięki wygranej utrzymujemy kontakt  z drużynami z górnej części tabeli.Dziękuję moim piłkarzom za walkę o każdy centymetr boiska czego efektem jest tak wysoka wygrana.

Trener Iwonki Iwonicz

Łukasz Rajchel-Drużyna z Krosna to bardzo mocny przeciwnik,moi zawodnicy zagrali bardzo słaby mecz co dla mnie jest to nie wytłumaczalne.Natomiast muszę odnieść się do pracy arbitra i do jednego z jego asystentów którzy to panowie podejmowali bardzo dużo błędnych decyzji między innymi podyktowanie rzutu wolnego po którym tracimy pierwszego gola oraz rzekomy faul w polu karnym z czego jedenastkę wykorzystują goście.Myślę że te dwie błędne decyzje ustawiły mecz,co oczywiście nie usprawiedliwia moich piłkarzy od bardzo słabej gry w tym spotkaniu.Przed nami tydzień ciężkiej pracy,wyeliminowanie błędów i z podniesionymi głowami jedziemy walczyć do Jedlicza w następnej kolejce o jak najlepszy rezultat.

Sędziowie:Komański R.,Bocoń W.,Sidor P. SANOK

...