1-6 Rafał Kasperkowicz 83'

1-7 Sławomir Jurczak 86'

1-8 Jakub Zima 90'

Iwonka: Witold Koza - Maciej Penar, Oskar Bączek, Marcin Kielar (Sławomir Jurczak 46'), Radosław Winiarski - Damian Wąchała, Jarosław Kielar, Artur Szajna (Filip Sołtysik 46'), Krystian Farbaniec, Piotr Farion - Mateusz Balasa (Jakub Zima 70').

W środowe popołudnie Iwonka Iwonicz udała się do pobliskiej Klimkówki na pucharowe spotkanie z A-klasowymi Karpatami. Trener Jarosław Kielar dokonał kilku rotacji w składzie po ciężkim spotkaniu z Czarnymi Jasło. Do gry wrócił powracający z zagranicy M.Kielar  a pierwszy występ w barwach Iwonki zanotował P.Farion. W pierwszym składzie zagrał również J.Kielar i nieobecny ostatnio A.Szajna. Zabrakło w tym spotkaniu: Ł.Łuszcza, B.Rajchla, Ł.Tomkowicza, S.Zycha, G.Kielara oraz A.Wierdaka. Od początku spotkania przewagę posiadała nasza drużyna. Pierwsza bramka padła w 33 minucie po akcji Wąchały. Przed przerwą podwyższył K.Farbaniec uderzeniem od poprzeczki. Przy obydwu trafieniach asystował M.Balasa. W drugiej części spotkania na boisku pojawili się S.Jurczak, F.Sołtysik oraz J.Zima. Iwonka nadal przeważała i stwarzała groźne sytuacje. Na 3-0 podwyższył Balasa lobując wypożyczonego z naszego klubu W.Borka a chwilę później S.Jurczak pięknym uderzeniem z 17 metrów  w okienko bramki zdobył koleją bramkę. Ten sam zawodnik chwilę później zdobywa piątego gola a w 79 minucie po indywidualnej akcji K.Farbańca piłkę do własnej bramki pakuje Ł.Walus. W 83 minucie honorowe trafienie zdobywają gospodarze ale końcówka należała do Iwonki która zdobyła jeszcze dwie bramki. Najpierw hat-tricka kompletuje S.Jurczak a na sam koniec J.Zima wykorzystuje sytuację sam na sam z W.Borkiem. Tym samym nasza drużyna awansowała do II rundy Okręgowego Pucharu Polski. Z kim teraz zagramy? Dowiemy się już niebawem.