LKS Iwonka Iwonicz - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Nafta Jedlicze - LKS IWONKA IWONICZ 2:0
  • Partyzant MAL - BUD 1 Targowiska - MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne 5:1
  • K.S.Kotwica Korczyna - MKS Ostoja Kołaczyce 5:0
  • JKS Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 3:0
  • GKS Zamczysko Odrzykoń - LKS Tempo Nienaszów 5:1
  • LUKS Wisłok Sieniawa - Start Rymanów 4:3
  • Iskra Przysietnica - LKS Tarnawa 2:1
  • OKS Markiewicza Krosno - Polonia Kopytowa 0:0
  •        

Najbliższe spotkanie

LKS IWONKA IWONICZOKS Markiewicza Krosno
LKS IWONKA IWONICZ   OKS Markiewicza Krosno
2018-10-27, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nafta JedliczeLKS IWONKA IWONICZ
Nafta Jedlicze 2:0 LKS IWONKA IWONICZ
2018-10-20, 14:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 167, wczoraj: 467
ogółem: 1 958 765

statystyki szczegółowe

Logowanie

Linki

III Liga

Izolator Boguchwała - www.zksizolator.pl
Wisłoka Dębica - www.wisloka.prv.pl
Stal Rzeszów - www.pilka.stal.rzeszow.pl/
Sandecja Nowy Sącz - www.sandecja.pl
Resovia Rzeszów - www.cwksresovia.tio.pl/
Karpaty Krosno - http://www.karpatykrosno.net/
Glinik Gorlice - www.glinik-gorlice.com
Stal Mielec - www.stalmielec.com
Orzeł Przeworsk - www.orzelprzeworsk.com
Unia Nowa Sarzyna - www.unia.nowasarzyna.pl
Unia Tarnów -www.zksunia.tarnow.pl/

IV Liga - Podkarpacka

Igloopol Dębica - www.igloopol.debica.net/
Rzemieślnik Pilzno - www.rzemieslnik.pilzno.prv.pl
Kolbuszowianka - www.kolbuszowianka.net/
Siarka Tarnobrzeg - www.siarka-tarnobrzeg.eu/
JKS Jarosław - www.jks.jaroslaw.net.pl/
Polonia Przemyśl - www.mkspolonia.pl
Pogoń Leżajsk - http://pogon-lezajsk.blogspot.com/
Żurawianka Żurawica - www.zurawianka.vt.pl
Błękitni Ropczyce - www.blekitni-ropczyce.net/
Stal Sanok - www.stalsanok.com.pl
Czuwaj Przemyśl - www.czuwaj-przemysl.pl
Sokół Nisko - http://sokolnisko.bloog.pl
Strumyk Malawa - www.strumykmalawa.pl.tl
Lechia Sędziszów - http://www.kibice.lechia.prv.pl/
Zryw Dzikowiec - http://zrywdzikowiec.xt.pl/

V liga

Nafta Jedlicze - www.naftajedlicze.com/
Bieszczady Ustrzyki Dolne - www.ks.bieszczady.pl
Leśnik Baligród - www.pucharswiata.phg.pl/ksbaligrod/
Szarotka Uherce - http://www.szarotka-uherce.yoyo.pl
Przełom Besko - http://przelombesko.4.pl/
LKS Zarszyn - www.lkszarszyn.yoyo.pl
Sanovia Lesko www.sanovia.pl
Brzozovia Brzozów - www.brzozovia-brzozow.prv.pl/
Wisłoka Nowy Żmigród - www.wislokanowyzmigrod.xt.pl/
Start Rymanów - http://start-rymanow.blog.onet.pl/
Strzelec Frysztak - www.strzelec.frysztak.pl
Wisłok Wiśniowa - www.lkswislok.prv.pl
Wieczysta Kraków - www.kswieczysta.com


Piłka nożna

Strona internetowa - OZPN w Krośnie

Portal zawierający wyniki, statystyki i informacje odnośnie rozgrywek - 90minut.pl

www.pilka24.pl

www.pilka.pl

www.pilkanozna.pl

www.pzpnrzeszow.blog.onet.pl

Protokoły meczowe - www.team-manager.pl

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Polonia Kopytowa - Partyzant MAL - BUD 1 Targowiska
LKS IWONKA IWONICZ - OKS Markiewicza Krosno
Przełęcz Dukla - Iskra Przysietnica
LKS Tarnawa - Nafta Jedlicze
LKS Tempo Nienaszów - JKS Czarni 1910 Jasło
Start Rymanów - GKS Zamczysko Odrzykoń
MKS Ostoja Kołaczyce - LUKS Wisłok Sieniawa
MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne - K.S.Kotwica Korczyna

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Nafta Jedlicze 2:0 LKS IWONKA IWONICZ
Partyzant MAL - BUD 1 Targowiska 5:1 MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne
K.S.Kotwica Korczyna 5:0 MKS Ostoja Kołaczyce
JKS Czarni 1910 Jasło 3:0 Przełęcz Dukla
GKS Zamczysko Odrzykoń 5:1 LKS Tempo Nienaszów
LUKS Wisłok Sieniawa 4:3 Start Rymanów
Iskra Przysietnica 2:1 LKS Tarnawa
OKS Markiewicza Krosno 0:0 Polonia Kopytowa

Sponsorzy

www.piwiarniakrosno.pl/
 

www.iwoniczanka.net.pl
 

 

www.iwoniczanka.pl
 

 

 

 

 

 

tel. 603 361 293

 

tel. 606 574 661

 

 

 

 

 

 

www.iwoniczanka.net.pl
 

 

www.piwiarniakrosno.pl/
 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.