LKS Iwonka Iwonicz - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Tarnawa - Polonia Kopytowa 3:1
  • Przełęcz Dukla - OKS Markiewicza Krosno 1:0
  • LKS Tempo Nienaszów - Nafta Jedlicze 2:1
  • Start Rymanów - Iskra Przysietnica 2:0
  • MKS Ostoja Kołaczyce - JKS Czarni 1910 Jasło 0:0
  • MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne - GKS Zamczysko Odrzykoń 2:2
  • K.S.Kotwica Korczyna - LUKS Wisłok Sieniawa 2:0
  • LKS IWONKA IWONICZ - Partyzant MAL - BUD 1 Targowiska 1:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS IWONKA IWONICZ 1:1 Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska
2018-11-10, 14:00:00
     

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 280, wczoraj: 518
ogółem: 1 989 891

statystyki szczegółowe

Logowanie

Linki

III Liga

Izolator Boguchwała - www.zksizolator.pl
Wisłoka Dębica - www.wisloka.prv.pl
Stal Rzeszów - www.pilka.stal.rzeszow.pl/
Sandecja Nowy Sącz - www.sandecja.pl
Resovia Rzeszów - www.cwksresovia.tio.pl/
Karpaty Krosno - http://www.karpatykrosno.net/
Glinik Gorlice - www.glinik-gorlice.com
Stal Mielec - www.stalmielec.com
Orzeł Przeworsk - www.orzelprzeworsk.com
Unia Nowa Sarzyna - www.unia.nowasarzyna.pl
Unia Tarnów -www.zksunia.tarnow.pl/

IV Liga - Podkarpacka

Igloopol Dębica - www.igloopol.debica.net/
Rzemieślnik Pilzno - www.rzemieslnik.pilzno.prv.pl
Kolbuszowianka - www.kolbuszowianka.net/
Siarka Tarnobrzeg - www.siarka-tarnobrzeg.eu/
JKS Jarosław - www.jks.jaroslaw.net.pl/
Polonia Przemyśl - www.mkspolonia.pl
Pogoń Leżajsk - http://pogon-lezajsk.blogspot.com/
Żurawianka Żurawica - www.zurawianka.vt.pl
Błękitni Ropczyce - www.blekitni-ropczyce.net/
Stal Sanok - www.stalsanok.com.pl
Czuwaj Przemyśl - www.czuwaj-przemysl.pl
Sokół Nisko - http://sokolnisko.bloog.pl
Strumyk Malawa - www.strumykmalawa.pl.tl
Lechia Sędziszów - http://www.kibice.lechia.prv.pl/
Zryw Dzikowiec - http://zrywdzikowiec.xt.pl/

V liga

Nafta Jedlicze - www.naftajedlicze.com/
Bieszczady Ustrzyki Dolne - www.ks.bieszczady.pl
Leśnik Baligród - www.pucharswiata.phg.pl/ksbaligrod/
Szarotka Uherce - http://www.szarotka-uherce.yoyo.pl
Przełom Besko - http://przelombesko.4.pl/
LKS Zarszyn - www.lkszarszyn.yoyo.pl
Sanovia Lesko www.sanovia.pl
Brzozovia Brzozów - www.brzozovia-brzozow.prv.pl/
Wisłoka Nowy Żmigród - www.wislokanowyzmigrod.xt.pl/
Start Rymanów - http://start-rymanow.blog.onet.pl/
Strzelec Frysztak - www.strzelec.frysztak.pl
Wisłok Wiśniowa - www.lkswislok.prv.pl
Wieczysta Kraków - www.kswieczysta.com


Piłka nożna

Strona internetowa - OZPN w Krośnie

Portal zawierający wyniki, statystyki i informacje odnośnie rozgrywek - 90minut.pl

www.pilka24.pl

www.pilka.pl

www.pilkanozna.pl

www.pzpnrzeszow.blog.onet.pl

Protokoły meczowe - www.team-manager.pl

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Tarnawa 3:1 Polonia Kopytowa
Przełęcz Dukla 1:0 OKS Markiewicza Krosno
LKS Tempo Nienaszów 2:1 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 2:0 Iskra Przysietnica
MKS Ostoja Kołaczyce 0:0 JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:2 GKS Zamczysko Odrzykoń
K.S.Kotwica Korczyna 2:0 LUKS Wisłok Sieniawa
LKS IWONKA IWONICZ 1:1 Partyzant MAL - BUD 1 Targowiska

Sponsorzy

www.piwiarniakrosno.pl/
 

www.iwoniczanka.net.pl
 

 

www.iwoniczanka.pl
 

 

 

 

 

 

tel. 603 361 293

 

tel. 606 574 661

 

 

 

 

 

 

www.iwoniczanka.net.pl
 

 

www.piwiarniakrosno.pl/
 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.